poniedziałek, 12 marca 2018

Wielkanocny zajączek życzy Wesołych Świąt!

Hej
Po koguciku przyszła pora a zajączka kicającego, który przybywa na bloga, żeby życzyć wszystkim Wesołego Alleluja! A od siebie chciałam dodać, że stempelki to jest to co scrapbookingowe tygrysy takie jak ja lubią najbardziej ;).
I jeszcze kartki w stylistyce clean&simple!






Kartkę zgłaszam na wyzwania:



Pozdrówki ciepłe!

niedziela, 11 marca 2018

Wielkanocny kogucik życzy Wesołych Świąt!

Witajcie!
Dziś w ramach inspiracji na blogu Crafty Moly stworzyłam kartkę wielkanocną ze stemplowanym kogucikiem i śliczną wiosenną ramką. Kogucik ten życzy Wszystkim Zaglądaczom Wesołych Świąt a ja od siebie dorzucam życzenia mokrego i ciepłego (!!!) Dyngusa :D.






Kartkę zgłaszam na wyzwania:



Konkurs -Kartka na Wielkanoc

Pozdrawiam ciepło!

środa, 7 marca 2018

DT Creative Hobby

Cześć!
Trochę mnie nie było, ale wracam z nowymi wieściami, gdyż od marca dołączyłam do Design Teamu sklepu Creative Hobby, o czym więcej w tym wpisie ;). Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie do tegoż zacnego Grona oraz polecam poszperanie na półkach sklepowych, gdyż oprócz superanckich papierowych produktów do scrapbookingu czy decoupage-u w sklepiku można znaleźć także materiały do innych kreatywnych technik jak szycie, robienie biżuterii, quillingu, filcowania...No raj na ziemi, a raczej w sieci dla wszystkich pozytywnie zainfekowanych kreatywnym bakcylem ;).
Ja jestem zachwycona :D, czego i Wam życzę po wizycie w sklepiku.


A teraz do dzieła!
Iza